Plechové garáže

Konstrukce plechových garáží je vyrobena z úhelníků ohýbaných za studena a žárově pozinkovaných. Na nýtovanou konstrukci je plech přichycen pomocí hliníkových nýtů. Montáž obsahuje sešroubování konstrukce pomocí samo-vrtných šroubů do jedné kompaktní konstrukce. Finálně je provedeno přišroubování střechy, která má standardně sklon dozadu. Materiály pro výrobu našich garáží vybíráme racionálně, přičemž zohledňujeme rozměr a výšku garáže.

Provedení vrat dvoukřídlá, nebo výklopná

Výklopné Plechové garáže s výklopnými vraty můžete použít ve všech typech garáží. Jsou vyrobeny z uzavřeného pozinkovaného profilu a vybaveny jedním zámkem. Standardní výklopná vrata mají šířku 3m, výšku 2m a po otevření cca 1,90m světlou výšku pro vjezd. Výklopná vrata realizujeme do výšky 2,5 m. Na přání zákazníka je možná za příplatek instalace vhodného automatického zámku. 


Provedení garáže z akrylového plechu

Garáže s akrylovým nátěrem jsou garáže v jedné nebo několika barvách, které si vybere zákazník z naší barevné palety - viz barevná paleta. Akrylový plech je pozinkovaný plech, který je z výroby natřen akrylovou barvou, což zvyšuje jeho životnost. Tyto výrobky jsou estetické, a široký výběr z barevné palety umožní přizpůsobení garáže k okolí.Navíc je akrylový plech potažen ochrannou fólií pro ochranu proti poškození během přepravy.


Konstrukce garáže

Šechny plechové garáže jsme schopni na přání zákazníka vyrobit VE VŠECH ROZMĚRECH z pozinkovaných úhelníků nebo uzavřených pozinkovaných profilů.


Provedení okenního otvoru, či výklopného okna

Provedení okenního otvoru, či výklopného okna o rozměrech 80x60cm, nebo světlíků 27x60 cm


Střešní tašky, okapy

Střecha v imitaci střešní krytiny místo standartního trapézového plechu. PVC okapy se svody v různých barvách