Plechové garáže

Konstrukce plechových garáží je vyrobena z úhelníků ohýbaných za studena a žárově pozinkovaných. Na nýtovanou konstrukci je plech přichycen pomocí hliníkových nýtů. Montáž obsahuje sešroubování konstrukce pomocí samo-vrtných šroubů do jedné kompaktní konstrukce. Finálně je provedeno přišroubování střechy, která má standardně sklon dozadu. Materiály pro výrobu našich garáží vybíráme racionálně, přičemž zohledňujeme rozměr a výšku garáže.

Plechová garáž je standardně vybavena pultovou střechou se sklonem dozadu a dvoukřídlými vraty.

Dodatečné parametry:

- zvýšení garáže
- rozšíření garáže
- prodloužení garáže
- provedení vrat dvoukřídlá, nebo výklopná
- provedení dodatečných dveří o šířce: 80-120
- vyhotovení vstupních dveří 80 nebo 90 cm, ve výklopných nebo dvoukřídlých vratech
- provedení okenního otvoru, či výklopného okna o rozměrech 50x80cm, nebo světlíků 27x60 cm 
- provedení sedlové střechy
- provedení sklonu střechy do boku nebo dopředu
- provedení garáže z akrylového plechu v jedné z barev palety RAL nebo BTX či v barvě imitující dřevo\
- lepení anti-kondenzační plsťi pod střechu (ochrání uskladněné předměty)

Konstrukce garáže:
Všechny plechové garáže jsme schopni na přání zákazníka vyrobit VE VŠECH ROZMĚRECH z pozinkovaných úhelníků nebo uzavřených pozinkovaných profilů. 

Výklopná vrata: 
Výklopné Plechové garáže s výklopnými vraty můžete použít ve všech typech garáží. Jsou vyrobeny z uzavřeného pozinkovaného profilu a vybaveny jedním zámkem. Standardní výklopná vrata mají šířku 3 m, výšku 2 m a po otevření cca 1,90 m světlou výšku pro vjezd. Výklopná vrata realizujeme do výšky 2,5 m. Na přání zákazníka je možná za příplatek instalace vhodného automatického zámku. 

Garáže s akrylovým nátěrem : 
Garáže s akrylovým nátěrem jsou garáže v jedné nebo několika barvách, které si vybere zákazník z naší barevné palety - viz barevná paleta. Akrylový plech je pozinkovaný plech, který je z výroby natřen akrylovou barvou, což zvyšuje jeho životnost. Tyto výrobky jsou estetické, a široký výběr z barevné palety umožní přizpůsobení garáže k okolí.Navíc je akrylový plech potažen ochrannou fólií pro ochranu proti poškození během přepravy.